رویکردهای تکنولوژیک

تکنولوژی تولید صفحات تحت وب 5 ASP.NET MVC

رابط کاربری موجود در محصولات ساعی بر پایه Web 2.0 و تکنولوژی 5 ASP.NET MVC می باشد که از شاخص ترین ابزارهای توسعه نرم افزارهای تحت Web است. از ویژگیهای این تکنولوژی می توان به سرعت توسعه نرم افزار، کاهش خطاهای انسانی در فرآیند تولید و همچنین سرعت اجرای بیشتر اشاره کرد. این تکنولوژی به جای استفاده از زبان های اسکریپتی از یک زبان برنامه نویسی کامل تحت . NET استفاده می کند.

تکنولوژی تولید

استفاده از نرم افزارها و ابزارهای متن-باز می تواند مزایای زیر را به دنبال داشته باشد:
• امنیت
• مقرون به صرفه بودن
• شفافیت
• دوام
• قابلیت همکاری با نرم‌افزارهای دیگر
• متناسب‌سازی با سیستم‌های داخلی کشور‌ها
لذا شرکت ساعی از ابتدای کار همواره نسبت به استفاده از ابزارهای متن باز در تولید و توسعه محصولات خود با دید مثبت نگاه کرده و همواره کوشیده تا با در نظر گرفتن شرایط مشتریان و میزان محبوبیت ابزارها در جامعه، در تولید سامانه های خود تا حد ممکن از ابزارهای متن-باز استفاده نماید.

رویکردهای تکنولوژیک شرکت ساعی
رویکردهای تکنولوژیک شرکت ساعی

GeoServer & MapServer

در تولید سامانه های اطلاعات جغرافیایی، شرکت ساعی استفاده از تفکر متن-باز را سرلوحه کار خود قرار داده است. لذا در انتشار نقشه ها در محیط وب، از دو ابزار متن-باز MapServer و GeoServer استفاده می نماید.

رویکردهای تکنولوژیک شرکت ساعی

PostgreSQL

با رویکرد ساعی در مورد استفاده از ابزارهای متن-باز، این شرکت، استفاده از پایگاه داده PostgreSQL که از جمله معروفترین پایگاه های داده متن-باز می باشد را در دستور کار خود قرار داده است و در تولید سامانه های سفارش مشتری، همواره این پایگاه داده را به مشتریان پیشنهاد می نماید.

بروز ترین خبر ها
بروز ترین خبرها
پشتیبانی