استقرار، آموزش و پشتیبانی محصولات

شرکت مدرن اندیشان ساعی در نظر دارد که در پی ارائه خدمات به مشتریان پروژه و سفارش کاربران را ابتدا به طور کامل مستقر کرده سپس آموزش کار با آن محصول را به طور کامل به مشتری ارائه می دهد. همچنین به عنوان یک اصل مهم از محصولات به طور کامل پشتیبانی میکند. همچنین تیم ساعی به طور خستگی ناپذیر با بروز ترین امکانات آماده پاسخگویی شبانه روزی به سوالات و ابهامات شما عزیزان است.

پشتیبانی ساعی

پشتیبانی کاربران چیست؟

طیف وسیعی از خدمات ارائه شده توسط اپراتور تیم پشتیبانی، برای راهنمایی کاربران در جهت انتخاب کالا یا خدماتی که مقرون به صرفه و کارآمد هستند و همچنین آموزش شیوه صحیح استفاده از آن در حیطه پشتیبانی کاربران تعریف می شوند . این خدمات شامل راهنمایی در امر برنامه ریزی، نصب و پیاده سازی، آموزش، خطایابی، تعمیر و نگهداری، ارتقا و مقولاتی از این دست می شوند. که شرکت ساعی تمام این خدمات را برای مشتریان و کاربران خود مدنظر گرفته است.

انواع پشتیبانی کاربر

پشتیبانی کاربر از حیث شیوه های مختلف برقرای ارتباط به شاخه های متعددی در شرکت مدرن اندیشان ساعی تقسیم می شود که برخی از آنها به عبارت زیر هستند :

پشتیبانی تلفنی (Phone Support)

کاربران به طور مستقیم با اپراتور پشتیبانی ، از طریق تلفن ارتباط برقرار کرده و اقدام به پرس و جو، سفارش  و یا رفع مشکلات می کنند. تیم برخط پشتیبانی ساعی همیشه در صحنه بوده و هیچگاه از خدمات رسانی به مشتریان دریغ نکرده است.

پشتیبانی سیستم گفتگوی آنلاین (Live Chat Support)

در این شاخه که مختص بازدیدکنندگان وب سایت است، کاربران با کلیک کردن روی لینک مربوطه پایین صفحه سایت سمت راست، اقدام به برقراری چت با اپراتور تیم پشتیبانی کرده و خدمات درخواستی را دریافت می کنند. در ساعات کاری همکاران ما پاسخگوی شما هستند و اگر در ساعات غیر کاری تماس حاصل کنید نیز در وقت کاری درخواست ها و سوالات شما حتما مورد پیگیری واقع می شود.

پشتیبانی ایمیلی (Email Support)

در مواقعی که کاربران نیاز به پاسخ فوری ندارند، پشتیبانی ایمیلی بهترین ابزار برای خدمت رسانی است . چرا که ارتباط ایمیلی کم هزینه و فارغ از محدودیت های مکانی و زمانی در دسترس است. شما نیز میتوانید درخواست ها، مطالبات، پیشنهادات و انتقادات و یا سوالات خود را از طریق ایمیل info@saeegeo.com به ساعی برسانید.

عوامل موثر در ارتقای کیفیت پشتیبانی کاربران

با توجه به اینکه پشتیبانی نقشی اساسی در رضایتمندی و عدم رضایتمندی کاربران و مشتریان ایفا میکند، بهبود کیفیت ارائه این خدمات اهمیت ویژه ای دارد . یکی از معیار های تاثیرگذار در این افزایش تسریع در پاسخگویی است که شرکت ساعی از این امتحان مهم سر بلند بیرون آمده است.

زمانی که  کاربری از شما سوال می پرسد و یا مشکلی را با شما در میان می‌گذارد در انتظار رفع هرچه سریع تر مشکل خود از جانب شماست. آنچه موجب خشم کاربران می شود ، سکوت شماست. دیگر معیار مهم شفافیت و صداقت است. ساعی کاربران را دوست خود می داند و برای رفع نیاز آنها به بهترین شکل ممکن تلاش می کند. معیار مهم دیگر این است که نیاز کاربر را درست و کامل بشناسید. این موجب ارائه بهترین خدمات می شود.