اپلیکیشن برداشت اطلاعات معابر

اپلیکیشن برداشت اطلاعات معابر

Mobile GIS نوعی سیستم اطلاعاتی توزیع شده میباشد که بر روی دستگاه های موبایل و تبلت ها نصب میشود و یا به عبارتی دیگر این تکنولوژی GIS را از حالت سازمانی به حالت میدانی تبدیل میکند . تکنولوژی Mobile GIS به متخصصان میدانی این امکان را می دهد تا اطلاعات جغرافیایی را تهیه، ذخیره سازی، به روز رسانی، نگهداری و تجزیه و تحلیل کنند.

جمع آوری اطلاعات روسازی معابر با استفاده از اپلیکیشن:

یکی از مهمترین داده های مربوط به معابر، ثبت انواع خرابی ها ، مقدار و مکان دقیق آن ها می باشد؛ که این عمل قبلا به صورت دستی و کاملا مکانیکی بر روی کاغذ صورت می گرفته است.در این روش به تعداد افراد بیشتری جهت برداشت داده ها و ثبت آنها در رایانه نیاز می باشد و با وجود صرف هزینه و وقت بیشتر، سرانجام وجود مقداری خطا در داده ها نیز امری عادی است.
اما هم اکنون با استفاده از اپلیکیشن برداشت اطلاعات جهت برداشت و مدیریت اطلاعات روسازی معابر، باعث ساده تر و سریع تر شدن این امر شده و علاوه بر کاهش زمان و هزینه ، در کاهش مقدار خطا در داده ها نیز بسیار موثر است.

موبایل جی ای اس
PMS

با استفاده از اپلیکیشن موبایل برداشت اطلاعات معابر به راحتی می توانید در هر مکانی به صورت آنلاین و یا آفلاین اقدام به ثبت داده های معابر نموده و  استفاده از سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS) نیز در این زمینه می تواند جهت سهولت مکانیابی و مشخص کردن مکان دقیق مشکلات معابر با کمترین خطا کمک کننده باشد.

با استفاده از رابط گرافیکی سامانه به راحتی مشخصات و جزئیات مشکلات و خرابی های معابر را ثبت کنید.

با انتخاب محدوده مشخص یا معبر مشخص از روی نقشه، خرابی های ثبت شده در آن ناحیه یا معبر را مشاهده کنید.

PMS

امکان نمایش ترکیبی نقشه ها به همراه تصاویر ماهواره ای

امکان اندازه گیری و ثبت مقدار خرابی(طول و عرض) با استفاده از روش حرکت بر روی سطح خرابی

دارای پنل مدیریت نظارت بر نیروهای برداشت کننده اطلاعات معابر

PMS

برای بهره وری بیشتر در کنار شما خواهیم بود

اپلیکیشن برداشت