نامگذاری معابر

برگزاری نشست هم اندیشی تهیه نرم افزار نامگذاری معابر شهر زاهدان

برگزاری نشست هم اندیشی تهیه نرم افزار نامگذاری معابر شهر زاهدان

ایسنا : نشست هم اندیشی تهیه نرم افزار نامگذاری معابر شهر زاهدان با حضور معاون خدمات شهری، سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری، مسئول برنامه‌ریزی خدمات شهری و دیگر مسئولین در محل دفتر ریاست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.

به گزارش ایسنا- هدف از این نشست تهیه نرم افزار نامگذاری معابر شهر زاهدان جهت ساماندهی و نامگذاری اماکن و معابر عمومی با رویکرد خدمات بهینه به شهروندان، سهولت دسترسی در آدرس‌یابی، کوتاه شدن مسیرها و صرفه‌جویی در وقت و برنامه‌ریزی اجتماعی عنوان شد.

نرم‌افزار نامگذاری معابر متشکل از نمایش محدوده معابر بر روی نقشه GPS، نمایش کلیه اطلاعات توصیفی معبر، ثبت گزارشات درخواست کنندگان نامگذاری معابر، ثبت کلیه تابلوهای نصب شده در سطح شهر، مصوبات نامگذاری معابر، ثبت و پیگیری اسامی پیشنهادی توسط شهروندان و ارگانهای مربوطه، حذف اسامی تکراری معابر و… می باشد.

در این نشست بصورت ویدئو کنفرانسی قابلیت‌های ویژه نرم افزار نامگذاری معابر شهری توسط شرکت مدرن اندیشان ساعی بیان شد و مقرر گردید مجموعه شهری تا پایان سال جاری نسبت به تهیه و راه‌اندازی این نرم‌افزار مبادرت نمایند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *