حضور شرکت ساعی در نهمین نمایشگاه بین المللی آسفالت BAIEX2018

حضور شرکت ساعی در نهمین نمایشگاه بین المللی آسفالت BAIEX2018

نهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت و تجهیزات و ماشین آلات وابسته در فضائی بالغ بر ده هزار مترمربع و در سالن های10– 11– 12– 13 و فضای باز نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شده و در آن انواع قیرهای پلیمری، رنگی، طبیعی، اصلاح شده ، صنعتی، جاده ای و صادراتی، عایق سفید، ژئو ممبران، ژئو تکستایل، انواع آسفالت های گرم، سرد، رنگی و پلیمری، تجهیزات دانه بندی، جایگزین های نوین آسفالت، تکنولوژی های نانو، سامانه های نرم افزاری مرتبط  و انواع ماشین آلات سنگ شکن به نمایش گذاشته شده است.

در این نمایشگاه که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون فنی و عمران شهرداری تهران، مشاور شهردار تهران و روسای انجمن ها و اتحادیه های مرتبط و با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه تجارت ایران برپا شده، 125 شرکت داخلی و خارجی ضمن عرضه جدیدترین تولیدات و خدمات خود، با فناوری های روز این حوزه آشنا می شوند.
در کنار شرکت های داخلی حاضر در نهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت و ماشین آلات وابسته، شرکت هایی از کشورهای آلمان، چین، هندوستان، برزیل، آفریقای جنوبی، آذربایجان و ترکیه نیز جدیدترین تولیدات و تجهیزات خود را عرضه و ارائه کرده اند.
شرکت ساعی نیز مانند سال گذشته با ارائه قدرتمند سامانه مکانمند و آنلاین مدیریت روسازی معابر (PMS) در این نمایشگاه حضور یافت.
نهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و تجهیزات و ماشین آلات وابسته تا 26 بهمن از ساعت 9 تا 17 درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.