مدرن اندیشان ساعی
ایران - اصفهان - بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان - شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان - ساختمان ابوریحان - واحد ۲۱۶ - کد پستی ۸۴۱۵۶۸۲۱۰۲

خدمات پس از فروش

پس از انتخاب یک محصول خوب، بیشترین دغدغه مشتریان، خدمات پس از فروش یا همان نگهداری وپشتیبانی نرم افزار است. تربیت یک تیم مجرب و متخصص با ویژگیهای اخلاقی و رفتاری مناسب که بتواند باحفظ حرمت و ایجاد اعتماد و آرامش خاطر برای مشتریان، پاسخگوی مشکلات و ابهامات باشد از جمله برنامه‌هایی است که همواره دردستور کار شرکت ساعی بوده است. ساعی خدمات پشتیبانی را به عنوان یکی از مراحل اصلی چرخه حیات محصول و پل ارتباطی پایدار با مشتریانش می داند و همواره مجموعه شرکت تمام تلاش خود را بکار گرفته تا پشتیبانی کامل و موثری از سامانه های خود را ارائه کرده و مشتریان را در بالا بردن بهره وری کسب وکارشان یاری نماید.
خدمات پس از فروش

دریافت نقطه نظرات کاربران و بکارگیری آن در جهت بهبود عملکرد محصولات

تلاش برای بهبود مستمر کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده به مشتریان برای افزایش رضایت‌مندی آنان یکی ازاصول اصلی فعالیتهای ساعی محسوب می شود.

خدمات پس از فروش

فرآیند ارایه نسخه های جدید نرم افزار

با دریافت بازخوردهای مشتریان و همچنین تدوین طرح توسعه هر کدام از نرم افزارها، بطور متوسط دربازه های شش ماهه نسخه های جدید نرم افزارها آماده ارائه به مشتریان می باشند. پس از تایید واحد کنترل کیفی در حوزه تست عملکردی و ارتباطی هر کدام از زیر سیستم ها، از طریق پیام کوتاه و همچنین خبرنامه های منتشر شده در وب سایت ساعی، مشتریان ما ازآماده سازی نسخه جدید و همچنین ریز امکانات جدید هر زیرسیستم اطلاع حاصل نموده وبا درج درخواستی مبنی بر بروزرسانی، در اولین زمان ممکن نسخه نرم افزار مشتری بروز خواهد شد وآموزش آخرین تغییرات به ایشان ارائه خواهد شد.

رفع ابهام کاربران بصورت تلفنی / حضوری / از راه دور

به محض تماس مشتری و درخواست ارائه خدمات، بصورت در لحظه اقدام به رفع ابهام یا سوال مشتری ازطریق ارتباط تلفنی یا اتصال از راه دور به سیستم مشتری می گردد. درصورتی که نیاز مشتری به گونه‌ای باشد که نیاز به حضور کارشناسان این واحد را داشته باشد در اولین فرصت ممکن، کارشناسان مجرب این واحد اقدام بحضور در محل مشتری و رفع نیاز ایشان خواهند نمود.

خدمات پس از فروش

بازدید‌های دوره‌ای

پس از پایان دوره عملیاتی‎سازی سیستم و یا به تشخیص مدیر پروژه کارفرما ممکن است نیاز باشد به کاربران سازمان مراجعه و از نحوه استفاده آنها از سیستم و مشکلاتی که دارند بازدید شود، همچنین ممکن است بازدید مذکور بدون درخواست کاربران صورت پذیرد تا ضمن شناسایی مسایلی که خود کاربران نیز از آنها بی‎اطلاع هستند نسبت به ارایه راهکار و یا رفع آن اقدام شود.

خدمات پس از فروش
خدمات پس از فروش

تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سیستم

اطمینان از دردسترس بودن اطلاعات مندرج در پایگاه داده از مهمترین بخش های کاری واحد خدمات پس از فروش می باشد. در همین راستا با تدوین روش اجرایی مدون و براساس میزان کارکرد سیستم ها آموزش های لازم درخصوص برنامه زمانبندی اخذ کپی پشتیبان دوره ای و همچنین تست موفقیت آمیز بازیابی اطلاعات و همچنین نحوه نگهداری کپی ها به کاربر مدیر سیستم ارایه خواهد شد.

برقراری ارتباط با سایر سیستم‌ها

درهر سازمان ممکن است نیاز به ارتباط بین مجموعه نرم‌افزارهای ساعی با دیگر نرم‌افزارهای سازمان احساس شود. در این صورت کارشناسان ساعی باهمکاری کارشناسان مشتری می توانند ضمن ارائه راهکارهای مناسب، از فناوری وب سرویس به عنوان راهکار اصلی ارتباطی استفاده نمایند. این فناوری یکی ازاستانداردهای مبادله اطلاعات و نتایج پردازش ها بین سیستم ها می باشد. بنابراین در راهکار ساعی می توان با کلیه‌ سیستم هایی که از این فناوری پیشتیبانی می کنند ارتباط ایجاد نمود.

خدمات پس از فروش