شرکت مدرن اندیشان ساعی

شرکت مدرن اندیشان ساعی (سهامی خاص)، یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد که با هدف توسعه سامانه های خاص در زمینه ارائه راهکارهای فناوری اطلاعات درسال 1384 تأسیس گردید. مـهـم‎تـرین فعالیت شـــرکت ساعی ارایه سبد کاملی از سامانه های اطلاعات جغرافیایی مبتنی بر وب(WebGIS) در حوزه مدیریت جامع املاک، معابر شهری، صنایع، تاسیسات،روسازی معابر، نقشه های گردشگری و اطلس های جغرافیایی برای سازمان‎ هایی با اندازه‎ ی متوسط و بزرگ می ‎باشد. ساعی در طی بیش از یک دهه فعالیت خود، اجرای موفق‎ترین پروژه ‎های نرم ‎افزاری کشور را در سابــقـه خود دارد.مشتریان ما را طیف وسیعی از شهرداری ها، سازمان ها، شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی در ابعاد متوسط و بزرگ تشکیل می‌دهند.

توسعه و پیاده سازی سامانه های اطلاعات جغرافیایی مبتنی بر وب و موبایل (Web-GIS, Mobile-GIS) با استفاده از تکنولوژی متن باز، مهمترین فعالیت متخصصين اين شرکت می باشد.شرکت ساعی در زمره اولین شرکت هایی در کشور است که ، سامانه های اطلاعات جغرافیایی را با استفاده از استانداردهای جهانی متن باز (OSGEO) توسعه داده است. ارایه خدمات آموزش GIS و ارایه‌ خدمات مشاوره، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری از دیگر خدمات شرکت ساعی می باشد.

اگر به یک راه حل مکانمند برای توسعه کسب و کار خود نیازمند هستید، اگر به دنبال مدیریت موثر و کارآمد در امور شهری و صنعتی هستید، ما می توانیم با استفاده از سامانه های اینترنتی مکانمند، تحولی در فعالیت های شما ایجاد نماییم.

سامانه GIS

ویژگی محصولات ساعی

– زیر ساخت یکپارچه اطلاعات مکانی برای تمامی محصولات
– ماژولار بودن کلیه محصولات
– مکان محور بودن محصولات بدلیل بهره گیری از راهکار GIS
– محیط کاربری زیبا و سهولت کار با محصولات
– استفاده از ابزارهای متن باز در تولید محصولات
– استفاده از فناوری روز جهان در تولید محصولات
– قابلیت استفاده در وب و موبایل
– کیفیت در ارائه خدمات پس از فروش(استقرار ، آموزش و پشتیبانی)

معرفی شرکت ساعی

برای مشاهده ویدئو کلیک کنید…