کرمانشاه

معاون استاندار: تمام معابر کرمانشاه باید نام گذاری شوند

معاون استاندارکرمانشاه : تمام معابر کرمانشاه باید نام گذاری شوند

کرمانشاه- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمانشاه گفت: تمام معابر عمومی سطح استان باید توسط شهرداری و دیگر دستگاه های عضو کارگروه پایگاه نظام ملی آدرس گذاری مکان محور باید نام گذاری شوند.

«افشین کریمی» روز دوشنبه در سومین جلسه کارگروه پایگاه نظام ملی آدرس گذاری مکان محور افزود: هفته آینده دفتر امور شهری باید گزارش عملکرد خود را در خصوص نصب تابلو در معابر عمومی سطح استان ارائه دهد.
وی اظهار داشت: متأسفانه برخی از مدیران جلسات را جدی نمی گیرند و بدون اطلاعات قبلی وارد جلسه می شوند که این نشان از کم کاری این مدیران است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمانشاه در ادامه گفت: در جلسه آینده، مدیران عضو این کارگره، ضمن ارائه میزان پیشرفت عملی این طرح ملی (GNAF) که از حساسیت ویژه ای برخوردار است، باید تئوری پردازی را به پایان رسانده و اقدامات عملی و کار انجام شده را ارائه دهند.
کریمی عنوان کرد: تمام معابر عمومی سطح استان باید توسط شهرداری و با همکاری دستگاه های عضو این کارگروه، نامگذاری شود و هیچگونه معابری بدون نام در سطح استان وجود نداشته باشد.
وی افزود: در کرمانشاه به دلیل گستردگی و کلان شهر بودن، نیاز به زمانبندی و اجرای پله ای داریم، اما در طول این زمان بندی باید تمام معابر حداکثر تا ۲ ماه آینده، نام گذاری شود.
وی تاکید کرد: کم کاری مدیران و خصوصا شهرداری های مناطق کم جمعیت در نام گذاری معابر عمومی، به هیچ عنوان پذیرفته نیست و در جلسه آینده کارگروه (GNAF) بدون اغماض نام دستگاه های کم کار را اعلام می کنیم.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا است.
کلانشهر کرمانشاه بیش از یک میلیون نفر از جمعیت استان را در خود جای داده و شهرداری در قالب هشت منطقه شهری به شهروندان این کلانشهر خدمات شهری ارایه می دهد.

سامانه نام گذاری معابر و اماکن شهری منام که توسط شرکت ساعی طراحی و تولید گردیده است ابزاری مناسب در جهت بهبود فرآیند نام گذاری معابر و بسترسازی برای پیاده نمودن طرح جی نف میباشد.جهت آشنایی با این سامانه مکان محور بر روی لینک کلیک نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *