راه اندازی سامانه نامگذاری معابر و اماکن منام و اپلیکیشن گزارشات شهروندان در شهرداری نیشابور

از سامانه مدیریت نامگذاری معابر و اماکن منام به همراه اپلیکیشن گزارشات شهروندان در نیشابور رونمایی شد

به مناسبت نخستین روز از گرامیداشت هفته دولت طی مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار نیشابور نمایندگان مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس شورای اسلامی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و اعضای شورای اداری شهرستان از 14 پروژه عمرانی و خدماتی مختلف رونمایی شد. شهردار نیشابور جناب آقای مهندس نجفی رسما از راه اندازی سامانه مدیریت نام گذاری معابر و اماکن شهری منام به همراه اپلیکیشن گزارشات شهروندان در شهرداری نیشابور رونمایی کردند.

شهروندان با مراجعه به این سامانه دیگر نیازی به حضور در شهرداری یا سازمان های وابسته را  نخواهند داشت و از این طریق به راحتی می توانند درخواست های نامگذاری خود را مطرح کنند و حتی با کد رهگیری پیگیری نمایند. گردش کار و فرآیند  نامگذاری معابر و اماکن بسیار سریع و ساده از لحظه اعلام درخواست توسط شهروند یا سازمان متقاضی تا لحظه نصب تابلو نام معبر از ویژگی های این سامانه می باشد.همچنین از قابلیت های دیگر این سامانه شناسایی معابر فاقد نام و با نام تکراری در سطح شهر به صورت هوشمند میباشد.

همچنین شهروندان عزیز نیشابوری میتوانند با نصب اپلیکیشن گزارشات شهروندان بر روی موبایل هوشمند خود تمامی گزارشات و پیشنهادات خود را در خصوص معضلات و مشکلات شهری به همراه صوت ، تصویر و موقعیت جغرافیایی برای شهرداری ارسال کنند و از شهرداری پاسخ مناسب دریافت نمایند. زین پس نیز تمامی اخبار و رویداد های شهری از طریق این اپلیکیشن به شهروندان بروی نقشه شهر اعلام میگردد. از اهداف این سامانه و اپلیکیشن ، میتوان به مشارکت مناسب و بهینه شهروندان در مدیریت شهری و افزایش رضایتمندی شهروندان و کاهش مراجعات آنها به شهرداری نام برد.

7 نظر

 • لطفا نام میدانی که قرار است در انتهای بلوار غزالی ساخته بشه
  رو به نام
  شهدای صومعه نام گذاری کنید روستای صومعه دارای ۲۲شهید
  گران قدر هست که این کار باعث میشود یاد آنها گرامی داشته
  بشه

 • شما میتوانید با ورود به سامانه در قسمت شهروندان نظراتو درخواست های نامگذاری خود را به شهرداری ارسال نمایید

 • لطفا با نامگذاری میدان در حال احداث ابتدای بلوار فضل به نام
  صومعه موافقت فرمایید

 • لطفا با نامگذاری میدان در حال احداث ابتدای بلوار فضل شهرستان
  نیشابور به نام صومعه موافقت فرمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.