وبلاگ ساعی

راه اندازی سامانه مدیریت نامگذاری معابر و اماکن(منام) در شهرهای بوشهر، بابل و شهرقدس

راه اندازی سامانه مدیریت نامگذاری معابر و اماکن(منام) در شهرهای بوشهر، بابل و شهرقدس
با انعقاد قرارداد مابین شرکت ساعی و شهرداری شهرهای بوشهر، بابل و شهرقدس سامانه مدیریت و نامگذاری معابر و اماکن (Monam) در این شهرها پیاده سازی و راه اندازی خواهد شد.
با راه اندازی سامانه منام، نه تنها مدیریت اطلاعات معابر شهر سریعتر و سامان یافته تر انجام خواهد شد بلکه مشارکت شهروندان در این زمینه نیز بیشتر و موثر تر خواهد شد.

خیابان​هایی که انقلاب نام آن​ها را عوض کرد

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس، جام جم نوشت: در روزهای ابتدایی هر انقلاب یا حتی آمدن نظام جدید دست مردم به نخستین چیزهایی که می رسد نمادهاست؛ نمادهایی چون مجسمه وسط میدان شهر، عکس روی اسکناس یا نام خیابان ها.

بیشتر بخوانید

راه اندازی سامانه مدیریت نامگذاری معابر(منام) در شهرداری شهریار

با انعقاد قرارداد مابین شرکت ساعی و شهرداری شهریار، سامانه مدیریت و نامگذاری معابر و اماکن (Monam) در این شهر پیاده سازی و راه اندازی شد.

با راه اندازی سامانه منام، نه تنها مدیریت معابر شهر سریعتر و سامان یافته تر انجام خواهد شد بلکه مشارکت شهروندان در این زمینه نیز بیشتر و موثر تر خواهد شد.

مزیتهای سیستم های اطلاعات جغرافیایی در دنیای امروز

سیستم های اطلاعات جغرافیایی یک سیستم اطلاعات کامپیوتری است که به منظور مدیریت،کسب،بازیابی، تحلیل و ذخیره داده های فضایی طراحی شده است .انواع سازمان های ریز و درشت در هر حوزه و صنعتی می توانند از مزایای این نوع سیستم بهره مند شوند بگونه ای که امرزوه شاهد گرایش و اشتیاق فزاینده ای در خصوص شناخت بهتر ارزش های اقتصادی و استراتژیک این سیستم هستیم.در ادامه بعضی از مزیت های سیستم اطلاعات جغرافیا ارایه می شود:

بیشتر بخوانید

مشکل مردم آبادان برای تردد در خیابان های شهر

به گزارش ایرنا مردم آبادان با گذشت سه دهه از پایان هشت سال جنگ تحمیلی هنوز برای تردد در خیابان های این شهر با مشکل مواجه هستند.

بیشتر بخوانید

مشکلات روسازی معابر پایتخت و راه حل های سامانه PMS

به گزارش «تابناک تهران»؛ دست‌اندازهای غیر منتظره و چاله‌های زمینی خیابان‌ها و بزرگراه‌های پایتخت کم کم به شناسنامه تهران اضافه می‌شود. تقریبا بعید است که در خیابانی با ماشین، دوچرخه یا موتور حرکت کنید و گرفتار دست‌اندازهای خیابانی نشوید.

بیشتر بخوانید

لزوم شماره‌گذاری معابر و خیابان‌های تهران

شماره گذاری خیابان ها

 به گزارش شهرنوشت، مجید فراهانی در جریان صد و دوازدهمین جلسه علنی شورای شهر تهران عنوان کرد:
در بسیاری از کشورها نام‌گذاری به صورت شماره‌گذاری انجام می‌شود. در این راستا وقتی وارد منطقه‌ای می‌شوید که خیابان پنجم است، برای رسیدن به خیابان پانزدهم می‌دانید که باید چه مسافتی را طی کنید.

بیشتر بخوانید

شهرداری نجف آباد به جمع مشتریان ساعی پیوست

با انعقاد قرارداد مابین شرکت ساعی و شهرداری نجف آباد ، سامانه مدیریت و نامگذاری معابر و اماکن (Monam) در این شهر پیاده سازی و راه اندازی شد.

بیشتر بخوانید

نام‌های ناآشنای معابر کلانشهر کرمانشاه/مسافران سرگردان آدرس

نامگذاری معابر - منام

مسافر بود و غریب؛ چندین بار نقشه را زیر رو کرد دنبال خیابان «شهید منتظری» می‌گشت، اما از هر رهگذری می‌پرسید جوابش فقط یک شانه بالا انداختن بود به نشانه عدم اطلاع.

بیشتر بخوانید

بانک ملی ایران به جمع مشتریان شرکت ساعی پیوست

هوش تجاری بانک ملی

بانک ملی ایران به جمع مشتریان شرکت ساعی پیوست.

بیشتر بخوانید

پشتیبانی