وبلاگ ساعی

نمایشگاه الکامپ 2019

الکامپ 2019
الکامپ 2019

حضور شرکت مدرن اندیشان ساعی در بیست و پنجم نمایگاه الکامپ 2019 

تاریخ 27 لغایت 30 تیر ماه 

محل نمایشگاه بین المللی تهران سالن 35 غرفه 370 

منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم

توسعه کسب‌وکار با سامانه‌های اینترنتی مکانمند

سامانه‌های اینترنتی مکانمند

مهندسی سیستم‎های اطلاعات مکانی، یکی از شاخه‌های مهندسی نقشه برداری است. این گرایش با بهره گیری از تلفیق تکنولوژی اطلاعات مکانی و فناوری اطلاعات بستر مناسب در راستای تعامل سازنده اطلاعات توصیفی و داده‌های مکانی را برای افراد و سازمان‌ها به وجود می‌آورد.

فرشاد احمدی- مدیر عامل شرکت دانش بنیان مدرن اندیشان ساعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: سامانه‌های اطلاعات مکانی، کاربرد سیستم های GIS در مدیریت شهری یک روش بهینه در توسعه کسب و کارها است. محصولات این شرکت نیز در حوزه شهرداری ها، معابر، املاک و اماکن  با استفاده از تکنولوژی وب و موبایل بیشترین کاربرد را دارد.

وی افزود: بخش دیگری از فعالیت ها به کاربرد سیستم های اطلاعات مکانی در بخش های بانکی اختصاص یافته و توسعه سامانه های اطلاعات جغرافیایی با استفاده از استانداردهای جهانی متن باز (OSGEO) از دیگر فعالیت های این شرکت است.

مدیر عامل شرکت دانش بنیان مدرن اندیشان ساعی با معرفی دیگر محصولات این شرکت، گفت: یکی از محصولات در زمینه مدیریت نامگذاری اماکن و معابر،”منام ” است که 16 شهرداری از این محصول استفاده می کنند. این محصول تمام فرآیند نام گذاری اماکن و معابر شهرها را پوشش می‌دهد .

وی اضافه کرد: گستره فعالیت این محصول مبتنی بر نقشه شهر از مرحله درخواست توسط شهروندان و نهادها است و تمام مراحل اداری تا مرحله نصب تابلو را در قالب کارتابل در برمی‌گیرد.

اظهار کرد: سیستم PMS یکی دیگر از تولیدات شرکت است که شامل مکانیزه کردن گردش کار و فعالیت ها در زمینه نگهداری و مرمت آسفالت معابر از مرحله شناسایی و سنجش اتوماتیک خرابی با استفاده ازدستگاه‌های دوربین و اپلیکیشن موبایل، ارزیابی، الویت بندی، پیش بینی، بودجه بندی، ارجاع و مرمت خرابی را در بستر GIS و نقشه معابر انجام می دهد.

وی ادامه داد: این سامانه در دو کلانشهر اصفهان و شیراز نصب و قراردادهای برداشت خرابی های آسفالت منعقد شده است. با استفاده از این سامانه و سیستم برداشت مکانیزه  در مدت زمان مناسب با هزینه کم تمام خرابی های آسفالت معابر شهر برداشته و به صورت آنلاین این مراحل وارد سیستم می شوند و مورد ارزیابی قرار می گیرند و با الویت بندی و بودجه بندی برای اجرا به شهرداری ها داده می شوند.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان افزود: استفاده از سامانه PMS در شهرداری ها باعث کاهش هزینه های سالانه نگهداری و مرمت و افزایش طول عمر آسفالت معابرمی شود .

احمدی خاطر نشان کرد: Web-GIS محصول دیگر با کاربرد عمومی برای نگهداری و مدیریت اطلاعات مکانی مورد نیاز سازمان ها است.

وی درخصوص تولید محصول جدید، تصریح کرد: تولید سامانه GeoBI با همکاری یکی از بانک های مهم کشور در زمینه سیستم اطلاعات مکانی هوشمند بانک آغاز و نسخه اول آن راه اندازی شده است. نسخه کامل این سامانه تا ابتدای سال آینده به سیستم بانکی کشور ارائه می شود.

به گزارش ایسنا، شرکت مدرن اندیشان ساعی- شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان است که باهدف توسعه سامانه های خاص در زمینه ارایه راهکارهای فناوری اطلاعات درسال 1384 تأسیس شد.

راه اندازی سامانه مدیریت نامگذاری معابر و اماکن(منام) در شهرهای بوشهر، بابل و شهرقدس

راه اندازی سامانه مدیریت نامگذاری معابر و اماکن(منام) در شهرهای بوشهر، بابل و شهرقدس
با انعقاد قرارداد مابین شرکت ساعی و شهرداری شهرهای بوشهر، بابل و شهرقدس سامانه مدیریت و نامگذاری معابر و اماکن (Monam) در این شهرها پیاده سازی و راه اندازی خواهد شد.
با راه اندازی سامانه منام، نه تنها مدیریت اطلاعات معابر شهر سریعتر و سامان یافته تر انجام خواهد شد بلکه مشارکت شهروندان در این زمینه نیز بیشتر و موثر تر خواهد شد.

خیابان​هایی که انقلاب نام آن​ها را عوض کرد

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس، جام جم نوشت: در روزهای ابتدایی هر انقلاب یا حتی آمدن نظام جدید دست مردم به نخستین چیزهایی که می رسد نمادهاست؛ نمادهایی چون مجسمه وسط میدان شهر، عکس روی اسکناس یا نام خیابان ها.

بیشتر بخوانید

راه اندازی سامانه مدیریت نامگذاری معابر(منام) در شهرداری شهریار

با انعقاد قرارداد مابین شرکت ساعی و شهرداری شهریار، سامانه مدیریت و نامگذاری معابر و اماکن (Monam) در این شهر پیاده سازی و راه اندازی شد.

با راه اندازی سامانه منام، نه تنها مدیریت معابر شهر سریعتر و سامان یافته تر انجام خواهد شد بلکه مشارکت شهروندان در این زمینه نیز بیشتر و موثر تر خواهد شد.

مزیتهای سیستم های اطلاعات جغرافیایی در دنیای امروز

سیستم های اطلاعات جغرافیایی یک سیستم اطلاعات کامپیوتری است که به منظور مدیریت،کسب،بازیابی، تحلیل و ذخیره داده های فضایی طراحی شده است .انواع سازمان های ریز و درشت در هر حوزه و صنعتی می توانند از مزایای این نوع سیستم بهره مند شوند بگونه ای که امرزوه شاهد گرایش و اشتیاق فزاینده ای در خصوص شناخت بهتر ارزش های اقتصادی و استراتژیک این سیستم هستیم.در ادامه بعضی از مزیت های سیستم اطلاعات جغرافیا ارایه می شود:

بیشتر بخوانید

مشکل مردم آبادان برای تردد در خیابان های شهر

به گزارش ایرنا مردم آبادان با گذشت سه دهه از پایان هشت سال جنگ تحمیلی هنوز برای تردد در خیابان های این شهر با مشکل مواجه هستند.

بیشتر بخوانید

مشکلات روسازی معابر پایتخت و راه حل های سامانه PMS

به گزارش «تابناک تهران»؛ دست‌اندازهای غیر منتظره و چاله‌های زمینی خیابان‌ها و بزرگراه‌های پایتخت کم کم به شناسنامه تهران اضافه می‌شود. تقریبا بعید است که در خیابانی با ماشین، دوچرخه یا موتور حرکت کنید و گرفتار دست‌اندازهای خیابانی نشوید.

بیشتر بخوانید

لزوم شماره‌گذاری معابر و خیابان‌های تهران

شماره گذاری خیابان ها

 به گزارش شهرنوشت، مجید فراهانی در جریان صد و دوازدهمین جلسه علنی شورای شهر تهران عنوان کرد:
در بسیاری از کشورها نام‌گذاری به صورت شماره‌گذاری انجام می‌شود. در این راستا وقتی وارد منطقه‌ای می‌شوید که خیابان پنجم است، برای رسیدن به خیابان پانزدهم می‌دانید که باید چه مسافتی را طی کنید.

بیشتر بخوانید

شهرداری نجف آباد به جمع مشتریان ساعی پیوست

با انعقاد قرارداد مابین شرکت ساعی و شهرداری نجف آباد ، سامانه مدیریت و نامگذاری معابر و اماکن (Monam) در این شهر پیاده سازی و راه اندازی شد.

بیشتر بخوانید

بروز ترین خبر ها
بروز ترین خبرها
پشتیبانی