اپلیکیشن برداشت اطلاعات مکانی

گام

اپلیکیشن برداشت اطلاعات مکانی

اپلیکیشن گام، یک برنامه کاربردی است که به کاربران امکان جمع‌آوری و ذخیره اطلاعات مکانی را فراهم می‌کند.

اطلاعات مکانی شامل اطلاعات مختلفی مانند معابر، اماکن، محدوده‌های شهری و غیر شهری، موقعیت جغرافیایی، نام و آدرس مکان و دیگر ویژگی‌های مرتبط با مکان است. اپلیکیشن برداشت اطلاعات مکانی با استفاده از قابلیت‌های مکانی دستگاه، امکان جمع‌آوری و ذخیره این اطلاعات را فراهم می‌کند. با این اپلیکیشن، کاربران می‌توانند به سادگی اطلاعات مکانی مورد نیاز خود را جمع‌آوری و ذخیره کنند و از آن در تحلیل داده‌های مکانی و حمایت از تصمیم‌گیری‌های ارتباطی با محل‌ها استفاده کنند. علاوه بر این، به دلیل اینکه این اپلیکیشن می‌تواند اطلاعات را به صورت آنلاین و آفلاین جمع‌آوری کند، کاربران می‌توانند به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را در هر زمان و محلی جمع‌آوری کنند.

گام دارای پنل مدیریتی جهت ارسال اطلاعات و تایید یا عدم تایید اطلاعات برداشتی توسط مدیر سیستم است و اطلاعات بعد از تایید به صورت لایه های جداگانه برروی نقشه قابل مشاهده خواهد بود و امکان گزارشگیری از اطلاعات بصورت Excel و PDF وجود دارد.

قابلیت های اپلیکیشن گام

اپلیکیشن گام (GAAM)، دارای قابلیت‌های متنوعی است که به کاربران امکان جمع‌آوری و ذخیره اطلاعات مکانی را فراهم می‌کند. برخی از این قابلیت‌ها عبارتند از:

جمع‌آوری اطلاعات مکانی

با استفاده از قابلیت‌های مکانی دستگاه، این اپلیکیشن اطلاعات مکانی را مانند موقعیت جغرافیایی، نام، نوع و آدرس مکان و دیگر ویژگی‌های مرتبط با مکان جمع‌آوری می‌کند.

جمع آوری اطلاعات مکانی بصورت آنلاین و آفلاین

برای جمع‌آوری اطلاعات معابر، دو روش آنلاین و آفلاین در دسترس هستند. در روش آفلاین، اطلاعات معابر در محیط آفلاین جمع‌آوری و سپس در زمان اتصال به اینترنت، به سرور ارسال می‌شود.

هم‌راهی با GPS

اپلیکیشن GAAM، با استفاده از GPS دستگاه، موقعیت جغرافیایی کاربر را تعیین کرده و به کاربران کمک می‌کند تا به راحتی اطلاعات مکانی مورد نظر خود را دریافت کنند.

نمایش معابر تغییر یافته روی نقشه

این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌دهد تا معابری که تغییر یافته‌اند (از جمله معابری که ترسیم یا ویرایش شده‌اند) را در قالب یک لایه مجزا بر روی نقشه مشاهده کنند.

مشاهده لیست اطلاعات برداشت شده

این قابلیت به کاربران امکان مشاهده دقیق اطلاعات مکانی جمع‌آوری شده را می‌دهد و از ارسال اطلاعات غیردقیق به سرور جلوگیری می‌کند و در نتیجه، از دقت و صحت اطلاعات جمع‌ آوری شده اطمینان حاصل میکنند.

ارسال اطلاعات برداشت شده بصورت تکی و یا گروهی

اپلیکیشن GAAM، امکان ارسال اطلاعات مکانی جمع‌آوری شده را به صورت تکی یا گروهی به سرور فراهم می‌کند.

“شهرداری شیراز در حال حاضر با استفاده از اپلیکیشن گام شرکت مدرن اندیشان ساعی در جمع‌آوری اطلاعات مکانی شهر خود موفق بوده است.”

www.shiraz.ir

 

درخواست دمو محصولات

جهت مشاهده هر یک از محصولات شرکت ساعی، می‌توانید با کلیک روی دکمه زیر درخواست خود را ثبت کرده، پس از تایید، کارشناسان ما دموی محصول را در اختیار شما قرار خواهند داد