سامانه خدمات شهروندی
سامانه خدمات شهروندی

سامانه خدمات شهروندی

«سامانه خدمات شهروندی» یک وب موبایل کاربردی برای شهروندان است که رسالت آن سهولت در مسیریابی، نزدیکی و از بین بردن برخی از انتظارات شهروندی از سازمان شهرداری است.

این سامانه خدمات جدیدی از جمله اطلاع رسانی اعلاناتی مانند خرابی آسفالت، مسدود شدن بخشی از بزرگراه ها و غیره و یا رویدادهای مختلفی که توسط شهرداری و سازمان‌های ذیربط اعلام می‌شوند همچون افتتاحیه ها، اختتامیه ها و غیره ارائه میکند.با سامانه خدمات شهروندی، شهروندان میتوانند تنها با انتخاب پارسل مورد نظر روی نقشه، کد نوسازی ملک خود را به سادگی بدست آورند. با این امکان، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به سازمان مربوطه ندارند و با چند کلیک ساده، اطلاعات مورد نظر خود را دریافت میکنند.

قابلیت های سامانه خدمات شهروندی

با جستجوی نام یک مکان، اطلاعات کاملی درباره آن مکان از جمله آدرس، شماره تماس، ساعات کاری و جزئیات دیگر را مشاهده کنید. همچنین، با فعال بودن قابلیت ارسال عکس و نظرات، شما می‌توانید عکسی از مکان مورد نظر خود را برای دیگران ارسال کنید یا نظر خود را درباره آنجا به اشتراک بگذارید.

شما میتوانید با دسترسی به عکس‌ها و نظرات دیگران، از تجربه آن‌ها بهره‌مند شوید و بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید. همچنین، با استفاده از امکان مسیریابی، می‌توانید به راحتی به مکان مورد نظر خود برسید. به این ترتیب، با استفاده از این سامانه، شما می‌توانید بهترین تجربه را در کشف و استفاده از اماکن مختلف شهری خود داشته باشید.

هنگام ورود به سامانه، می‌توانید به راحتی مکان خود را در نقشه پیدا کرده و اطلاعاتی از جمله آدرس، شماره تماس و ساعات کاری مکان خود را وارد کنید. با اضافه کردن عکس‌های مربوط به مکان خود، می‌توانید آن را برای دیگران جذاب‌تر کنید و به اشتراک بگذارید. اضافه کردن مکان خود به این سامانه به شما این امکان را می‌دهد که با دیگران ارتباط برقرار کنید و از تجربه‌ها و نظرات آن‌ها بهره‌مند شوید. با اضافه کردن مکان خود به این سامانه، می‌توانید به راحتی مشتریان جدیدی را جذب کنید و فرصت بیشتری برای تبلیغات و فروش داشته باشید.

امکانات مسیریابی

خودرو

موتور

پیاده و دوچرخه

امکانات نقشه

کنکاش

نمایش مکان‌های دیدنی، رستوران‌ها، کافه‌ها و جاذبه‌های اطراف

رویداد های سطح شهر

نمایش رویداد های درحال برگزاری و منقضی نشده در سطح شهر به همراه اطلاعات آن رویداد

جستجو و یافتن مکان‌ها

به همراه امکان نمایش عکس، نظر و امتیاز کاربران خدمات شهروندی به آن مکان

نقشه ماهواره ای

درتمام ایران با کیفیت بالا

دریافت مالکیت کسب‌وکار

امکان مدیریت اطلاعات مکان

دریافت کد نوسازی املاک

قابلیت انتخاب پارسل و نمایش کد نوسازی ملک

اضافه کردن مکان‌های مختلف به نقشه

با امکان اضافه کردن عکس، ساعت کاری، تلفن و سایت

اعلانات سطح شهر

نمایش اعلانات سطح شهر روی نقشه بهمراه اطلاعات آن

درخواست دمو محصولات

جهت مشاهده هر یک از محصولات شرکت ساعی، می‌توانید با کلیک روی دکمه زیر درخواست خود را ثبت کرده، پس از تایید، کارشناسان ما دموی محصول را در اختیار شما قرار خواهند داد

سامانه خدمات شهروندی در حال حاضر روی وب اپلیکیشن اصفهان من فعال و از طرف شهروندان و میهمانان اصفهانی مورد استقبال زیاد قرار گرفته است.

www.app.isfahan.ir