حضور شرکت ساعی در نخستین نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری های نوین شهری (ICS 2017)

توسعه دانايي محور شهرها، شكل تازه ­اي از توسعه در عصر دانايي است كه هدفش آوردن شكوفايي اقتصادي و پايداري محيطي همراه با يك نظم اجتماعي- فضايي در شهرهاست. در اين رهگذر، خلاقيت و نوآوري به ويژه از ديد اقتصادي، مؤلفه مهمي در ​​بازتركيب عناصر براي دستيابي به فناوري­هاي نوين، توسعه دانايي محور و در نتيجه رشد همه جانبه است. بدين منظور، كلان­شهر اصفهان قصد دارد با ايجاد زمينه­هاي لازم براي شناسايي و بكارگيري فناوري­هاي نوين شهري از خلاقيت­هاي فناورانه به عنوان موتور قدرتمند رشد اقتصادي در جهت كارآفريني، ترويج نوآوري، افزايش بهره­وري و بهبود كيفيت زندگي شهروندان بهره­مند گردد.

بنابراين، نخستين نمايشگاه و جشنواره بين­ المللي فناوري­ هاي نوين شهري (ICS 2017) با اهداف زير در تاريخ 13 تا 15 مرداد ماه 96 در اصفهان برگزار مي­ شود تا با حضور ده­ ها شهر توسعه يافته از سراسر دنيا و صدها شركت دانش ­بنيان از ايران و خارج از كشور، پيشرفته ­ترين فناوري­هاي موجود براي حل مسائل مديريت شهري و افزايش كيفيت زندگي شهري به عرصه نمايش گذاشته شود.

شرکت ساعی از جمله شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که بیش از یک دهه است در راستای تولید محصولات فناوری اطلاعات فعالیت می نماید، امسال با جدیدتریم محصولات مکان محور خود در این نمایشگاه شرکت کرده است.
منتظر حضورتان در “نخستین نمایشگاه و جشنواره بین المللی  فناوری های نوین شهری (ICS 2017) اصفهان هستیم.
?مکان: محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان/ سالن میرداماد(سالن شماره 2)/پارتیشن شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان/غرفه شرکت ساعی
?ساعات بازدید: 10 تا13 و  18 تا 23
?13 تا 15 مرداد 1396

حضور شرکت ساعی در نمایشگاه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *