فرایند نام‌گذاری معابر اصفهان الکترونیکی شده است

به گزارش خبرنگار ایمنا، سیدعلی معرک‌نژاد امروز _یکشنبه نهم مهرماه_ در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: نام‌گذاری معابر و کوچه‌ها در شورای نام‌گذاری بر اساس درخواست‌های مردمی و پهنه‌هایی که شناسایی می‌شود، صورت می‌گیرد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان گفت:

برای نخستین بار فرایند نام‌گذاری معابر با طراحی سامانه‌ای الکترونیکی شده است، بر این اساس، دیگر درخواست‌های مردمی به‌صورت مکتوب دریافت نمی‌شود و همه درخواست‌ها بدون نیاز به فرایند حضوری در این سامانه پس از ثبت، بررسی و پاسخ داده می‌شود.

"طراحی جدید تابلوهای معابر با نام شهدا: اقدامی موفق در تحول نامگذاری معابر"

وی با اشاره به طراحی جدید تابلوهای معابر و کوچه‌ها که به نام شهدا مزین است، افزود: با توجه به برگزاری کنگره شهدای استان، این اقدام نمود خوبی داشته است.

"ارتقای هویت شهری اصفهان از طریق تکمیل نامگذاری خیابان‌ها"

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان با اشاره به تکمیل نام خیابان‌ها به عنوان یک اقدام ویژه گفت: خیابان‌هایی به نام شخصیت‌ها و مشاهیر وجود دارد، اما نسل جوان به دلیل اینکه فقط نام شخصیت‌ها را بر تابلوها می‌دیدند، نمی‌دانستند این نام‌ها به بزرگان اختصاص دارند، در این راستا تابلوهای جدید، حس جدیدی ایجاد و به ارتقای موضوعات هویتی کمک کرد.

"سامانه الکترونیکی منام: نخستین سامانه برای نامگذاری معابر با فرایند آنلاین"

وی تصریح کرد: برای نخستین‌بار فرایند نام‌گذاری معابر با طراحی سامانه‌ای الکترونیکی شده است، بر این اساس دیگر درخواست‌های مردمی به صورت مکتوب دریافت نمی‌شود و همه درخواست‌ها بدون نیاز به فرایند حضوری در این سامانه پس از ثبت، بررسی و پاسخ داده می‌شود.

سامانه منام، سامانه‌ای است که توسط شرکت ساعی برای استفاده در شهرداری اصفهان توسعه یافته است. این سامانه از امکانات متنوعی برخوردار است که به شهرداری اصفهان در فرآیند نامگذاری معابر و اماکن کمک می‌کند. یکی از قابلیت‌های این سامانه، مشاهده معابر تکراری است که این امر به شهرداری اصفهان امکان می‌دهد تا معابری که نامگذاری تکراری دارند را شناسایی و اقدامات لازم را برای تغییر نام آن‌ها انجام دهد. سامانه منام با ارائه امکانات و ویژگی‌های خود، به بهبود فرآیند نامگذاری معابر و اماکن در شهر اصفهان کمک می‌کند و به ارتقای کیفیت و سازماندهی در این زمینه کمک می‌کند.